فرایند سفارش

فرآیند سفارش و مراحل تولید

شاید برای شما جـالب باشد که ۸۰% مشـتریان در انتخاب قالب تصویری خود مـردد هستند، یا متاثر از نظرات غیر کارشناسانه ی اطـرافیان اصرار بر تولید محتوای صرفا انیمـیشنی یا صرفا فیلم دارند. این موضوع مهمترین علت "شـکست در تولید محتوا" و از بین رفتن سرمـایه ی شماست.
تیم آرتان هنر، وظـیفه ی خود میداند که در جلسات اولیه، خواسته های مشتریان را دقیق بررسـی و بعد از نیاز سنجی، مقرون بصرفه ترین و اثربخـش ترین پیشنهاد خود را ارائه کند.
مطالب این صفحه میتواند پیش زمـینه ی لازم در مورد نحوه ی همــکاری با ما را در اختیار شما بگذارد

۱- نیاز سنجی

در این مرحله ما را با محصول خود و اهدافتان آشنا میکنید. با یکدیگر پارامتر های کلیدی را آنالیز میکنیم تا بهترین قالب و زمان ویدئو ی شما را انتخاب کنیم.

۲- رفرنس

در این مرحله هر نوع اطلاعات اولیه در مورد محصول یا پروژه ی خود اعم از کاتالوگ، فیلم، متن، گزارش و .. را در اختیار ما میگذارید. بعد از بررسی، زمان مورد نیاز فیلم و پیشنهادات نهایی را به شما ارائه میکنیم.

۳- فیلمنامه و قرارداد

تیم آرتان فیلمنامه ی کلی پروژه با جزئیات دقیق از نحوه ی فیلمبرداری و تکنیک های فنی و سرفصل موضوعات، را به همراه فیلمنامه جهت بازخوانی و عقد قرارداد به شما ارائه میکند.

۴- پیش تولید

بعد از عقد قرارداد، تیم پژوهشی جهت بازدید، مستند سازی و تهیه اطلاعات تکمیلی و پس از آن تهیه ی نریشن و دکوپاژ توسط کارگردان هنری اقدام میکنند. در پایان این مرحله، تائید نریشن توسط کارفرما الزامیست.

۵- تولید

مراحل تولید کار اعم از فیلمبرداری، انیمیشن سازی، موشن گرافیک، صداگذاری، تدوین و ... طی زمانبندی مشخص اجرا می گردد. در صورت لزوم کارفرما در جریان روند کار و تایید فنی پروژه قرار میگیرد.

۶- بازبینی

خروجی کار جهت بازبینی در اختیار کارفرما قرار میگیرد. ۲ هفته زمان برای بازبینی و اعلام اصلاحات احتمالی از سوی کارفرما در نظر گرفته شده است.

۷- تحویل نهایی

اصلاحات احتمالی در پروژه اعمال و پس از انجام روال اداری نسخه های نهایی کار با کیفیت های مختلف به همراه راش پروژه تحویل کارفرما میگردد. چنانچه اصلاحات ارائه شده از سوی کارفرما مضاعف بر فیلمنامه ی اولیه باشد، هزینه ی مازاد طبق تعهداد قرارداد محاسبه و تسویه حساب میگردد.

سوالات متداول

با ما در تماس باشید

آدرس : یزد . خــیابان مطهری . نبــش کوچه ۱۸ . ساخــتمان یزد سیر . طبقه ۴
تلفن تمــاس : ۰۳۵۳۷۳۳۴۸۰۳ - ۰۹۳۷۲۲۴۱۴۵۱
ایمیـل: Artanhonar@gmail.com

لینک های سریع

enemad-logo